Filter
14 results
20
- 10
- 15
- 20
- 25
- 30
- 50
Alphabetically, A-Z
- Featured
- Best selling
- Alphabetically, A-Z
- Alphabetically, Z-A
- Price, low to high
- Price, high to low
- Date, old to new
- Date, new to old
Sort
Sort by:
- Featured
- Best selling
- Alphabetically, A-Z
- Alphabetically, Z-A
- Price, low to high
- Price, high to low
- Date, old to new
- Date, new to old
-
Vendor:Uncle Jimmys
Pecken Recker 22.6 Oz by Uncle Jimmys
Product Description Premium hanging poultry block. Ingredients formulated to provide healthy supplemental diet and encourage natural pecking instincts. With granite grit to assist digestive system, crushed oyster shells to bolster egg strength, and corn, wheat, oats and alfalfa pellets. Contains min 9% crude protein,...- $10.04
$14.06- $10.04
- Unit price
- / per
-
Vendor:Uncle Jimmys
Uncle Jimmy's Big Licky Refill Apple 1 Each by Uncle Jimmys
Product Description Refill for Uncle Jimmy's Big Licky. Apple, Carrot, Molasses and Sweet & Salty flavors contain 5% crude protein, 4% crude fiber, 1.5% crude fat, ground corn, oats, calcium, copper, phosphorous, selenium, zinc and vitamins A, D2 and B12. Sweet & Salty flavor...- $26.24
$36.74- $26.24
- Unit price
- / per
-
Vendor:Uncle Jimmys
Uncle Jimmy's Big Licky Refill Carrot 1 Each by Uncle Jimmys
Product Description Refill for Uncle Jimmy's Big Licky. Apple, Carrot, Molasses and Sweet & Salty flavors contain 5% crude protein, 4% crude fiber, 1.5% crude fat, ground corn, oats, calcium, copper, phosphorous, selenium, zinc and vitamins A, D2 and B12. Sweet & Salty flavor...- $26.24
$36.74- $26.24
- Unit price
- / per
-
Vendor:Uncle Jimmys
Uncle Jimmy's Big Licky Refill Molasses 1 Each by Uncle Jimmys
Product Description Refill for Uncle Jimmy's Big Licky. Apple, Carrot, Molasses and Sweet & Salty flavors contain 5% crude protein, 4% crude fiber, 1.5% crude fat, ground corn, oats, calcium, copper, phosphorous, selenium, zinc and vitamins A, D2 and B12. Sweet & Salty flavor...- $26.24
$36.74- $26.24
- Unit price
- / per
-
Vendor:Uncle Jimmys
Uncle Jimmy's Big Licky Refill Sweet & Salty 1 Each by Uncle Jimmys
Product Description Refill for Uncle Jimmy's Big Licky. Apple, Carrot, Molasses and Sweet & Salty flavors contain 5% crude protein, 4% crude fiber, 1.5% crude fat, ground corn, oats, calcium, copper, phosphorous, selenium, zinc and vitamins A, D2 and B12. Sweet & Salty flavor...- $26.24
$36.74- $26.24
- Unit price
- / per
-
Vendor:Uncle Jimmys
Uncle Jimmy's Big Licky Starter Kit 1 Each by Uncle Jimmys
Product Description A delicious horse treat created to give your horse the same fun, entertaining value as uncle jimmys hangin Balls, but with less mess and stickiness. Packed with an extra 1/2 lb of Uncle Jimmys flavorful, nutritional formula. Helps eliminate boredom, stall walking,...- $43.27
$60.58- $43.27
- Unit price
- / per
-
Vendor:Uncle Jimmys
Uncle Jimmy's Licky Thing Apple 1 Each by Uncle Jimmys
Product Description Premium treat refills specially made to fit popular “lick-able” treat holders. Tasty and packed with essential vitamins and minerals horses need. Plus, helps fight stall boredom, wood chewing, cribbing and stress. Just place into treat holder and hang according to manufacturers.- $7.21
$10.10- $7.21
- Unit price
- / per
-
Vendor:Uncle Jimmys
Uncle Jimmy's Licky Thing Carrot 1 Each by Uncle Jimmys
Product Description Premium treat refills specially made to fit popular “lick-able” treat holders. Tasty and packed with essential vitamins and minerals horses need. Plus, helps fight stall boredom, wood chewing, cribbing and stress. Just place into treat holder and hang according to manufacturers.- $7.21
$10.10- $7.21
- Unit price
- / per
-
Vendor:Uncle Jimmys
Uncle Jimmy's Licky Thing Mint 1 Each by Uncle Jimmys
Product Description Premium treat refills specially made to fit popular “lick-able” treat holders. Tasty and packed with essential vitamins and minerals horses need. Plus, helps fight stall boredom, wood chewing, cribbing and stress. Just place into treat holder and hang according to manufacturers.- $7.21
$10.10- $7.21
- Unit price
- / per
-
Vendor:Uncle Jimmys
Uncle Jimmy's Licky Thing Molasses 1 Each by Uncle Jimmys
Product Description Premium treat refills specially made to fit popular “lick-able” treat holders. Tasty and packed with essential vitamins and minerals horses need. Plus, helps fight stall boredom, wood chewing, cribbing and stress. Just place into treat holder and hang according to manufacturers.- $7.21
$10.10- $7.21
- Unit price
- / per
-
Vendor:Uncle Jimmys
Uncle Jimmy's Licky Thing No Sugar Added 1 Each by Uncle Jimmys
Product Description Premium treat refills specially made to fit popular “lick-able” treat holders. Tasty and packed with essential vitamins and minerals horses need. Plus, helps fight stall boredom, wood chewing, cribbing and stress. Just place into treat holder and hang according to manufacturers.- $13.73
$19.22- $13.73
- Unit price
- / per
-
Vendor:Uncle Jimmys
Uncle Jimmy's Licky Thing Sweet & Salty 1 Each by Uncle Jimmys
Product Description Premium treat refills specially made to fit popular “lick-able” treat holders. Tasty and packed with essential vitamins and minerals horses need. Plus, helps fight stall boredom, wood chewing, cribbing and stress. Just place into treat holder and hang according to manufacturers.- $7.21
$10.10- $7.21
- Unit price
- / per
-
Vendor:Uncle Jimmys
Uncle Jimmy'S Squeezy Buns Horse Treats 11 Oz by Uncle Jimmys
Product Description Bite sized treats are packed with essential vitamins and minerals horses need. Individually to preserve freshness and eliminate messes. Contain min 9% crude protein, min 5% crude fiber, min 1.8% crude fat, ground corn, soybean meal, oats, cane molasses and wheat starch....- $8.27
$11.58- $8.27
- Unit price
- / per
-
Vendor:Uncle Jimmys
Uncle Jimmy'S Squeezy Buns Horse Treats 3 Lbs by Uncle Jimmys
Product Description Bite sized treats are packed with essential vitamins and minerals horses need. Individually to preserve freshness and eliminate messes. Contain min 9% crude protein, min 5% crude fiber, min 1.8% crude fat, ground corn, soybean meal, oats, cane molasses and wheat starch....- $22.30
$31.22- $22.30
- Unit price
- / per